Akies gydymas lazerinėmis technologijomis

Tai yra vienas iš moderniausių ir efektyviausių regos korekcijos būdų. Dažnai klientas renkasi gydytis astigmatizmą, trumparegystę arba toliaregystę būtent lazerinėmis technologijomis, nes šis būdas leidžia visiškai atsisakyti akinių ir kontaktinių lęšių. Be to, operacija yra greita ir neskausminga.

Ar Jums tinka šis gydymo metodas?

Akių gydymą lazeriu galima taikyti ne visiems pacientams. Šią operaciją saugiausia atlikti asmenims nuo pilnametystės iki 50 metų. Regos sutrikimas turėtų būti skalėje tarp -8 ir +3 dioptrijų. Taip pat svarbu, kad paciento ragena būtų pakankamo storio. Gydymas lazeriu netinkamas, jei pacientui pasireiškia nevalingas akies obuolio trūkčiojimas, jei ragenoje yra randų, tinklainėje yra kraujo arba lęšiukas yra nepermatomas. Neigiamos įtakos gali turėti ir kitos su regėjimu susijusios lėtinės ligos (epilepsija, hemofilija ir kt.), todėl apsisprendžiant dėl operacijos būtina specialisto konsultacija.

Kaip pasiruošti operacijai?

Prieš operaciją gydytojas rekomenduos, kiek laiko iki regos korekcijos lazeriu turėtumėte nenaudoti kontaktinių lęšių. Taip pat kelias dienas iki paskirtos operacijos dienos nenaudokite akių kosmetikos. Operacijos dieną nenaudokite nieko, kas galėtų sudirginti akis, pavyzdžiui, įvairūs aerozoliai. Rekomenduojame pasiimti akinius nuo saulės su UV filtrais, kurie po operacijos apsaugos sudirgintas akis ne tik nuo saulės spindulių, bet ir dulkių, vėjo. Pasirūpinkite, kad operacijos dieną lydintis asmuo Jus saugiai parvežtų namo, nes pačiam vairuoti nebus galima.

Kaip atliekama operacija?

Prieš operaciją gydytojas jus gali dar kartą apžiūrėti, tuomet bus sulašinami nuskausminantys akių lašai, kurie užtikrins, kad nejaustumėte skausmo operacijos metu. Gydytojas paaiškins, kaip vyks operacija. Tai chirurginė operacija, kuri yra atliekama be pjūvių. Operacijos metu lazerio spinduliais yra veikiama viršutinė ragenos dalis, taip išgaunamas norimas ragenos gaubtumas, pasikeičia jos laužiamoji geba ir regėjimas yra atstatomas. Operacija trunka vos 20 minučių. Kompiuterinis lazeris užtikrina maksimalų tikslumą, todėl operacija yra itin saugi, o geri rezultatai garantuoti. Po operacijos gydytojas Jus informuos apie gijimo procesą bei kaip tinkamai prižiūrėti akis namuose, taip pat paskirs vizitą pooperacinei apžiūrai po kelių dienų. Po operacijos pacientas išleidžiamas namo tą pačią dieną.

Pooperacinis laikotarpis

Kurį laiką po operacijos galite jausti diskomfortą. Kelias dienas gali ašaroti ir perštėti akys. Visiškai normalu, kad po operacijos kurį laiką akys pavargs greičiau, bus jautresnės ir sausesnės. Visi šie simptomai sumažinami akių lašais, kuriuos rekomenduojama naudoti dvi savaites. Šiuo periodu nenaudokite akių kosmetikos. Bent mėnesį rekomenduojama aktyviai nesportuoti, du mėnesius neiti į baseinus, pirtis, nesimaudyti atviruose vandens telkiniuose. Gijimo laikotarpiu lauke nešiokite apsauginius akinius nuo saulės.

Rezultatai

Kaip greitai pajusite galutinius operacijos rezultatus, priklauso nuo individualių savybių, tačiau iškart po operacijos jau galima gyventi be akinių. Kad regėjimas visiškai atsistatytų, reikalingas adaptacinis laikotarpis, kol smegenys pratinasi priimti pasikeitusį vaizdą ir jo apdorojimą. Taigi, kurį laiką po regos korekcijos lazeriu galite matyti neryškiai, tačiau jau po kelių mėnesių galėsite mėgautis puikia rega be akinių ar kontaktinių lęšių.

Antrinės kataraktos pašalinimas (fibrosis capsulae et cataracta secundarium) YAG lazeriu120 Eur
Tinklainės lazerkoaguliacijos dėl plyšių, lokalaus išsisluoksniavimo, patologinių pakitimų YAG lazeriu120 Eur
Vitreolysis200 Eur

Registracija vizitui

Viktorija Slavinskytė

Gydytojas oftalmologas

Meniu